Stat Functii

PRIMARIA ORASULUI FLAMANZI

Stat de personal 2020 – 2021

 

Oloeriu Dan – Primarul orasului Flamanzi

Guraliuc Ioan – Viceprimar

Miulescu Mariana – Secretar

 

COMP. AUTORITATE DE AUTORIZARE

 

Todirenchi Ana – Maria – inspector de specialitate

 

COMP. JURIDIC – PRIMARIE

Gafita Dumitru- Florinel – consilier juridic principal

 

SERVICIUL FINANCIAR – CONTABIL

 

Atodiresei Aurelia – sef serviciu

Calin Oana – Ancuta – insp. superior

Apostol Diana – inspector superior

Guraliuc Andrei – Alexandru – inspector asistent

 

BIROU TAXE SI IMPOZITE, INCASARI, VENITURI

 

Codreanu Elena – inspector principal

Tupa Elena – referent principal

Calin Mircea – inspector superior

Zanfirescu Aurel – referent superior

Dolhescu Maria – referent superior

Scripei Mihai Danut – inspector principal

Airinei Lenuta – inspector superior

 

COMP. STARE CIVILA

 

Branza Petru – consilier superior

 

BIROU CADASTRU SI AGENTI AGRICOLI

 

Lisan Silvia – consilier superior

Anghel Adrian – referent superior

Oloeriu Mariana – referent superior

Munteanu Constantin – ref. superior

 

COMPARTIMENT ASISTENTA SOCIALA

 

Brinza Georgeta – consilier superior

Boutiuc Maria – inspector asistent

Sadagurschi Ramona Elena – inspector specialitate

 

DEPARTAMENT ASIST. MEDICALI, ASIST. MEDICALI COMUNITARI

 

Dumitras Dumitru – asistent medical comunitar

Arpinte Iuliana – asistent medical comunitar

Codreanu Lenuta – asistent medical comunitar

Turcu Lacramioara – mediator sanitar

 

BIROU SITUATII DE URGENTA

Rebenciuc Neculai – sef SVSU

Guraliuc A. Constantin – sofer

Guraliuc Dumitru – sofer

Grigoras Mihai – sofer

Calin V. Ioan – m. calificat

 

COMPARTIMENT PROIECTIE MEDIU

 

Gafita Anamaria – referent asistent

 

COMPARTIMENT – GHISEU UNIC

 

Anghel Aglaia – referent superior

 

COMPARTIMENT AUDIT

 

Functie vacanta

 

COMPARTIMENT RESURSE UMANE

 

Oloeriu Elena – inspector superior

 

COMPARTIMENT URBANISM. PROIECTE ACHIZITII

 

Rebenciuc Dan – consilier achizitii publice

Ivaniciuc Constantin – ref. spec. asist.

 

COMPARTIMENT ARHIVA

 

Cluci Dumitru – referent

 

COMPARTIMENT CULTURA, CULTE SI RELIGIE

 

Guraliuc Elena – ingrijitor – Casa de cultura

Nistor Gheorghe – muzeograf – Muzeul Taranului din Flamanzi

Stefanuca Mihai – administrator – Muzeul Taranului din Flamanzi

Ivasuc Elena – Dana – administrator – Muzeul Taranului din Flamanzi

Sadagurschi Ilie – agent paza – Muzeul Taranului din Flamanzi

Morcov Andrei-Petru – ingrijitor – Muzeul Taranului din Flamanzi

Calin Elena – bibliotecar – Biblioteca

 

SERVICIUL PAZA SI ORDINE

 

Prodan Constantin – sef formatie paza si ordine

Ariton Eugen – ag. paza

Traci Constantin – ag. paza

Bursuc Ioan – ag. paza

Guraliuc Constantin – ag. paza

 

COMPARTIMENT ADMINISTRARE BAZA SPORTIVA

 

Guraliuc I. Constantin – administrator

 

COMPARTIMENT ADMINISTRATIV

 

Rebenciuc Paula – administrator

 

SERVICIU EDILITAR GOSPODARESC

 

Anofriesei Mihai – m. calificat

Bordeianu Gheorghe – m. calificat

Prodan Olguta – ingrijitor

Calin Mariana – ingrijitor

Pinzariu Dumitru – m. necalificat

 

COMPARTIMENT CENTRU DE ZI

 

Pirnau Silvia – psiholog

Birgovanu Adriana – instructor de educatie

 

COMPARTIMENT CABINETUL PRIMARULUI

 

Viciriuc Dumitru – consilier

Murariu Petru – consilier

Apostol Marius – Costin – consilier

 

STATUL DE FUNCTII AL SEVICIULUI PUBLIC COMUNITAR LOCAL DE EVIDENTA A PERSOANELOR AL ORASULUI FLAMÂNZI

 

COMPARTIMENTUL EVIDENTA PERSOANELOR, GHISEU UNIC, SECRETARIAT

 

Mihailescu Dascalu – Adriana – inspector superior

Rebenciuc Andrei- inspector principal

 

COMPARTIMENTUL INFORMATIC

 

Vornicu Neculai – inspector asistent

 

PRIMARIA ORASULUI FLAMANZI

Stat de personal 2019 – 2020

 

Oloeriu Dan – Primar 2016 2017 2018 2019 2020

Guraliuc Ioan – Viceprimar 2016 2017 2018 2019 2020

Miulescu Mariana – Secretar 2016 2017 2018 2019 2020

 

COMP. JURIDIC – CONS. LOCAL

 

Todirenchi Ana – Maria – Consilier juridic 2020

 

COMP. JURIDIC – PRIMARIE

Gafita Dumitru- Florinel – consilier juridic 2016 2017 2018 2019 2020

 

SERVICIUL FINANCIAR – CONTABIL

 

Atodiresei Aurelia – sef serviciu 2016 2017 2018 2019 2020

Calin Oana – Ancuta – insp. asistent 2016 2017 2018 2019 2020

Apostol Diana – inspector asistent 2016 2017 2018 2019 2020

 

BIROU TAXE SI IMPOZITE, INCASARI, VENITURI

 

Codreanu Elena – inspector principal 2016 2017 2018 2019 2020

Tupa Elena – referent asistent 2016 2017 2018 2019 2020

Calin Mircea – inspector pricipal 2016 2017 2018 2019 2020

Zanfirescu Aurel – referent superior 2016 2017 2018 2019 2020

Dolhescu Maria – referent superior 2016 2017 2018 2019 2020

Scripei Mihai Danut – inspector principal 2016 2017 2018 2019 2020

Airinei Lenuta – inspector superior 2016 2017 2018 2019 2020

Baltuta Anamaria – inspector – 2016 2017 2018 2019

 

BIROU STARE CIVILA

 

Branza Petru – 2020

 

BIROU CADASTRU SI AGENTI AGRICOLI

 

Lisan Silvia – consilier superior 2016 2017 2018 2019 2020

Achitei Constantin – referent sup. 2016 2017 2018 2019 2020

Anghel Adrian – referent superior 2016 2017 2018 2019 2020

Oloeriu Mariana – referent asistent 2016 2017 2018 2019 2020

Munteanu Constantin – ref. asistent 2016 2017 2018 2019 2020

 

COMPARTIMENT ASISTENTA SOCIALA

 

Brinza Georgeta – consilier superior 2016 2017 2018 2019

Avadanei Mircea – referent superior 2016 2017 2018 2019

Boutiuc Maria – inspector asistent 2016 2017 2018 2019 2020

Sadagurschi Ramona Elena – inspector specialitate 2018 2019 2020

Branza Georgeta – 2020

Hodan Ramona Elena – inspector specialitate

 

DEPARTAMENT ASIST. MEDICALI, ASIST. MEDICALI COMUNITARI

 

Dumitras Dumitru – asistent medical

Filip Mihai – asistent medical

Codreanu Lenuta – asistent medical comunitar

Turcu Lacramioara – mediator sanitar

 

BIROU SITUATII DE URGENTA

Guraliuc A. Constantin – sofer

Guraliuc Dumitru – sofer

Grigoras Mihai – sofer

Achihaei Radu – m. calificat

Calin V. Ioan – m. necalificat

 

COMPARTIMENT PROIECTIE CIVILA

 

Bordeianu AnaMaria – referent asistent

 

COMPARTIMENT – GHISEU UNIC

 

Anghel Aglaia – referent principal 2016 2017 2018 2019 2020

 

COMPARTIMENT JURIDIC – ADM. PUBLIC

 

Miulescu Adriana – consilier juridic pricipal

 

COMPARTIMENT RESURSE UMANE

 

Oloeriu Elena – inspector principal 2016 2017 2018 2019 2020

Stefanuca Eugenia – referent superior

 

COMPARTIMENT URBANISM. PROIECTE ACHIZITII

 

Guraliuc Andrei 2020

Dornean Emilia – inspector asistent

Rebenciuc Dan – inspector principal 2016 2017 2018 2019 2020

Ivaniciuc Constantin – ref. spec. asist. 2016 2017 2018 2019 2020

 

COMPARTIMENT ARHIVA

 

Cluci Dumitru – referent

 

COMPARTIMENT CULTURA,CULTE SI RELIGIE

 

Balajel Dorina – bibliotecar

Atodiresei Mihai – referent

 

SERVICIUL PAZA SI ORDINE

 

Mahu Radu – sef formatie paza si ordine

Popovici Florin – ag. paza

Marcu Constantin – ag. paza

Prodan Constantin – ag. paza

Rebenciuc Dumitru – ag. paza

Ariton Eugen – ag. paza

Crauciuc Ioan – ag. paza

Traci Constantin – ag. paza

Bursuc Ioan – ag. paza

Guraliuc Constantin – ag. paza

Todirenchi Dumitru – ag. paza

 

COMPARTIMENT EVIDENTA PATRIMONIULUI

 

Viciriuc Niculai – administrator

 

COMPARTIMENT – GUARD

 

Guraliuc I. Constantin – guard

 

COMPARTIMENT S.V.S.U.

 

Rebenciuc Neculai

 

SALUBRITATE

 

Anofriesei Mihai – m. calificat

Bordeianu Gheorghe – m. calificat

Colipca Dumitru – m. calificat

Cuibari Petru – m. calificat

Cuibari Ana – ingrijitor

Slobodeanu Aurel – m. necalificat

Tarus Dan – m. necalificat

Pinzariu Dumitru – m. necalificat

 

COMPARTIMENT EXPERT ROM

 

Borcoi Romica – Referent

 

STATUL DE FUNCTII al Seviciului Public Comunitar Local de Evidenta a Persoanelor al Orasului Flamânzi

Compartimentul evidenta persoanelor, ghiseu unic, secretariat

 

Mihailescu Dascalu – Adriana – insp. 2016 2017 2018 2019 2020

Rebenciuc Andrei- inspector 2016 2017 – 2018 2019 2020

 

COMPARTIMENTUL INFORMATIC

 

Vornicu Neculai – referent 2016 2017 – 2018 2019 2020

Brinza Petru – consilier 2016 2017 – 2018 2019

 

COMPARTIMENTUL PROTECTIA MEDIULUI

 

Gafita Anamaria – consilier protectia mediului 2018 2019 2020

 

Airinei Valentin – admin. S.C. Local Servicii S.R.L … 2018 2019 2020

………………………………………………………………..

Stat de personal 2014

 

Oloeriu Dan – primar

Micutaru Dumitru – viceprimar

Viciriuc Paraschiva – secretar

 

COM. JURIDIC – CONS. LOCAL

 

Todirenchi Ana – Maria – Consilier juridic

Miulescu Mariana – secretar

 

SERVICIUL FINANCIAR – CONTABIL

 

Atodiresei Aurelia – sef serviciu

Calin Oana – Ancuta – inspector asistent

Apostol Diana – inspector asistent

 

BIROU TAXE SI IMPOZITE, INCASARI, VENITURI

 

Codreanu Elena – inspector principal

Tupa Elena – referent asistent

Calin Mircea – inspector pricipal

Zamfirescu Aurel – referent superior

Dolhescu Maria – referent superior

Scripei Mihai Danut – inspector principal

Airinei Lenuta – inspector superior

 

BIROU CADASTRU SI AGENTI AGRICOLI

 

Lisan Silvia – consilier superior

Achitei Constantin – referent superior

Anghel Adrian – referent superior

Oloeriu Mariana – referent asistent

Munteanu Constantin – referent asistent

 

COMPARTIMENT ASISTENTA SOCIALA

 

Brinza Georgeta – consilier superior

Avadanei Mircea – referent superior

Boutiuc Maria – inspector asistent

Hodan Ramona Elena – inspector specialitate

 

DEPARTAMENT ASIST. MEDICALI, ASIST. MEDICALI COMUNITARI

 

Dumitras Dumitru – asistent medical

Filip Mihai – asistent medical

Codreanu Lenuta – asistent medical comunitar

Turcu Lacramioara – mediator sanitar

 

BIROU SITUATII DE URGENTA

Guraliuc A. Constantin – sofer

Guraliuc Dumitru – sofer

Grigoras Mihai – sofer

Achihaei Radu – m. calificat

Calin V. Ioan – m. necalificat

 

COMPARTIMENT PROIECTIE CIVILA

 

Bordeianu AnaMaria – referent asistent

 

COMPARTIMENT – GHISEU UNIC

 

Anghel Aglaia – referent principal

 

COMPARTIMENT JURIDIC – ADM. PUBLIC

 

Miulescu Adriana – consilier juridic pricipal

 

COMPARTIMENT RESURSE UMANE

 

Oloeriu Elena – inspector principal

Stefanuca Eugenia – referent superior

 

COMPARTIMENT URBANISM. PROIECTE ACHIZITII

 

Dornean Emilia – inspector asistent

Repenciuc Dan – inspector principal

Ivaniciuc Constantin – ref. specialist asistent

 

COMPARTIMENT ARHIVA

 

Cluci Dumitru – referent

 

COMPARTIMENT CULTURA,CULTE SI RELIGIE

 

Balajel Dorina – bibliotecar

Atodiresei Mihai – referent

 

SERVICIUL PAZA SI ORDINE

 

Mahu Radu – sef formatie paza si ordine

Popovici Florin – ag. paza

Marcu Constantin – ag. paza

Prodan Constantin – ag. paza

Rebenciuc Dumitru – ag. paza

Ariton Eugen – ag. paza

Crauciuc Ioan – ag. paza

Traci Constantin – ag. paza

Bursuc Ioan – ag. paza

Guraliuc Constantin – ag. paza

Todirenchi Dumitru – ag. paza

 

COMPARTIMENT EVIDENTA PATRIMONIULUI

 

Viciriuc Niculai – administrator

 

COMPARTIMENT – GUARD

 

Guraliuc I. Constantin – guard

 

SALUBRITATE

 

Anofriesei Mihai – m. calificat

Bordeianu Gheorghe – m. calificat

Colipca Dumitru – m. calificat

Cuibari Petru – m. calificat

Cuibari Ana – ingrijitor

Slobodeanu Aurel – m. necalificat

Tarus Dan – m. necalificat

Pinzariu Dumitru – m. necalificat

 

COMPARTIMENT EXPERT ROM

 

Borcoi Romica – Referent

 

STATUL DE FUNCTII al Seviciului Public Comunitar Local de Evidenta a Persoanelor al Orasului Flamânzi

Compartimentul evidenta persoanelor, ghiseu unic, secretariat

 

Mihailescu Dascalu – Adriana – inspector

Rebenciuc Andrei- inspector

 

COMPARTIMENTUL INFORMATIC

 

Vornicu Neculai – referent

Brinza Petru – consilier

 

COMPARTIMENTUL PROTECTIA MEDIULUI

 

Gafita Anamaria – consilier protectia mediului